
Загальний обсяг російських запасів нафти за чотири тижні до 18 травня становив близько 3,4 мільйона барелів на день.
Судна танкерів масово вимикають системи позиціонування або надсилають помилкові координати, щоб експорт нафти Російської федерації було важче відстежувати. Він повідомляє про це Bloomberg.
З зазначенням, що з 20 суден, які завантажували нафту в Приморську з 1 травня по 18 травня, 16 показали, що вони “посередині найбільших островів Березові”, хоча це фізично неможливо. Сигнали повторювались так часто в одній формі, що їх намір не викликає сумнівів.
Така тактика використовується не лише в Балтії. У затоці Находкінська та порту Зарубіно на сході Росії не було жодних сигналів протягом декількох днів. Однак супутникові фотографії підтвердили перевантаження нафти з дошки на борт.
Загальна пропозиція поставок за чотири тижні до 18 травня становила близько 3,4 мільйона барелів на день. Це трохи менше, ніж у попередньому періоді. Лише за тиждень до 18 травня 32 танкісти вийняли 23,79 мільйонів барелів, а на тиждень раніше – 24,39 мільйона барелів.
Незважаючи на зменшення обсягів, валовий дохід від експорту на тиждень до 12 травня збільшився на 50 мільйонів доларів, або на 4%, до 1,28 мільярда доларів, через зростання цін на нафту.
Середній тижневий експорт коштував за чотири тижні до 18 травня на 1% до 1,26 мільярда доларів. Поставка в Азію досягла восьми -заповідного максимуму – 3,12 мільйона барелів на день. Значна частина їх – без кінцевого пункту призначення або через кораблі, які не надають інформації.
Нагадаємо, що згідно з результатами квітня, Росія заробила 13,2 мільярда доларів експорту нафтової та нафтової продукції. Це найнижчий показник за майже два роки.
Крапс ціни на нафту: Росія втрачає експортний дохід
Новини від Кореспондент.net У Telegram та WhatsApp. Підпишіться на наші канали https://t.me/korrespententnet І WhatsApp