
Єдиним регіоном країни, де повідомили всі державні компанії, був регіон Рівне, відмічений у Opendatabot.
Фінансові звіти державних компаній за 2024 рік свідчать про те, що 41% державних підприємств були невигідними. Про це звіти Opendatabot.
Найгірші показники таких державних компаній:
-
Східний видобуток та переробний завод (1,2 мільярда втрат),
-
Аеропорт Бориспол (1,1 мільярда UAH),
-
Регіональні електричні мережі (UAH 732 мільйони),
-
Lvivugol (301 мільйон UAH),
-
Енергетичний ринок (261 мільйон UAH).
У той же час, хімічний завод з павлоград – понад 6 мільярдів UAH стало лідером з точки зору прибутку. Його дохід збільшувався в 3,5 рази на рік і становив 29 мільярдів, а прибуток – 6 мільярдів. Він став лідером серед державних підприємств для обох показників.
На другому місці в доході лісу України, дохід якого за рік становив 23 мільярди UAH. Прибуток – 2,5 мільярда UAH, згідно з цим показником, компанія займає третє місце.
UKRSPETSIXPORT для доходу на третій посаді – 13 мільярдів UAH. Це в 2,3 рази менше, ніж у 2023 році. Компанія отримала 94 мільйони UAH.
Адміністрація морських портів України була на другому місці у прибутку. Компанії вдалося заробити 2,7 мільярда UAH, але в доходах він знаходиться на четвертому місці серед усіх державних компаній – 6,3 мільярда UAH.
За даними Державної статистичної служби України, 963 державні підприємства не подали фінансові звіти за 2024 рік. З тих, хто повідомив, 41% виявилися невигідними (майже стільки ж у 2023 році).
Єдиним регіоном країни, де повідомили всі державні компанії, був Rovenchin.
Від територій, близьких до фронту та тимчасово зайнятими, найменша кількість звітів отримала: 5% компаній, що належать до Державного, і 9% з регіону Херсон.
Як ми вже писали, в Україні в січні-квітні 2025 р. 81,928 відкрився індивідуальні підприємці, що на 9% менше, ніж у той же період 2024 року.
Росія була нагороджена українцям
Новини від Кореспондент.net У Telegram та WhatsApp. Підпишіться на наші канали https://t.me/korrespententnet І WhatsApp