Україна зацікавлена у поглибленні співпраці з Японією, зокрема, у локалізації виробництва японських компаній та впровадженні спільних проектів у галузі інженерного та гуманітарного пом’якшення.
Про це обговорювалося під час зустрічі перших віце-міністрів економіки України Юлії Свіріденко з надзвичайним та годувальним послом Японії в Україні Мацуда Кунінор, повідомляє, повідомляє, повідомляє, повідомляє Міністерство економіки.
«Ми цінуємо зусилля Японії щодо впровадження проектів через Unido. Зокрема, проект від передачі японських технологій до України та створення спільних підприємств. Японія виділила 188 мільйонів доларів на фінансування цього проекту, і ми переконані, що його впровадження матиме позитивний вплив на розвиток українських підприємств », – сказав Сварриденко.
Сторони обговорили локалізацію виробництва японських компаній в Україні, нові можливості для співпраці між українськими та японськими компаніями, зокрема, у галузі машинобудування та гуманітарного пом’якшення.
Перспективи співпраці в галузі гуманітарного пом’якшення також обговорювали, зокрема, можливість локалізації виробництва японського обладнання в Україні, після прикладу вже впровадженого проекту з хорватською компанією Dok-ing.
