У країні спостерігається різке падіння валютних запасів після кількох років зменшення експорту природного газу, що призвело до паливної кризи.
Державна енергетична компанія Bolivian YPFB використовуватиме криптовалюту для оплати імпорту енергії на тлі дефіциту доларів та палива в країні. Про це звіти Reuters у четвер, 13 березня.
За словами представників компанії та уряду, система оплати криптовалют вже була затверджена для забезпечення необхідного імпорту енергоресурсів.
У країні спостерігається різке падіння валютних запасів після кількох років зменшення експорту природного газу, що призвело до паливної кризи. Довгі лінії регулярно утворюються на АЗС, і протести стали звичним явищем.
Представник YPFB заявив, що операції з криптовалютою почнуть здійснюватися після затвердження уряду. Нова система придбання енергетичних ресурсів повинна підтримувати національні субсидії для палива на тлі дефіциту іноземної валюти.
До цього Болівія була чистим експортером енергії завдяки великим запасам газу, але зараз країна змушена імпортувати енергію через зменшення внутрішнього виробництва.
Ми нагадаємо, раніше керівник податкового комітету віце -президента Даніло Гетмансев прогнозував, що в Україні з “високою ймовірністю” вони легалізують криптовалюту в першому кварталі 2025 року.
У США вони планують національний резерв криптовалют
Новини від Кореспондент.net У Telegram та WhatsApp. Підпишіться на наші канали https://t.me/korrespententnet І WhatsApp
