
У OPEC+ ми вирішили зберегти швидкість розширення виробництва на третій місяць поспіль, що дещо заспокоїло учасників ринку, які побоювалися більш значного зростання.
Всесвітні ціни на нафту трохи зросли на тлі розчину OPEC++ для підтримки попереднього темпу вилучення. Це свідчить про торгівлі даними в понеділок вранці, 2 червня.
Отже, вартість ф’ючерсів у серпні на сорт Brent на біржі Ice Futures London згідно з 10:30 в Київі на 64,27 долара за барель, що на 1,49 долара (на 2,37%) вище, ніж закриття попередніх торгів.
Futures WTI нафти на липень на електронному аукціоні нью -йоркською моделлю біржі (Nymex) зросли в ціні на 1,71 долара (2,81%) до 62,50 долара за барель.
Як стало відомо 31 травня, вісім країн ОПЕК+ (Саудівська Аравія, Росія, Ірак, ОАЕ, Алжир, Кувейт, Казахстан та Оман), які раніше обмежували виробництво нафти на 2,2 мільйони, вирішили збільшити нафтові квоти в липні на 411 тисяч барелів на день.
Як нагадано РейтерсOPEC+ зберігає швидкість розширення виробництва протягом третього місяця поспіль, що дещо заспокоїло учасників ринку, які побоювалися більшого зростання.
“Якби альянс вирішив ще більше збільшити виробництво, відкриття ринку нафти в понеділок було б дуже поганим”, – сказав аналітик Anex Capital Group Гаррі Чіллінгарян.
Зазначається, що головний метабол зосереджений на покаранні членів ОПЕК+, таких як Ірак та Казахстан, які постійно перевищують їх обіцяні квоти.
Тим часом Казахстан вже оголосив ОПЕК, що він не має наміру зменшувати виробництво нафти.
За словами аналітиків, Goldman Sachs, OPEC+ нарешті збільшить виробництво 410 тис. Барелів на день у серпні.
Трейдери також уважно стежать за впливом зниження цін на нафту RAW у Сполучених Штатах, які в березні досягли рекордних максимум 13,49 мільйонів барелів на день.
Минулого тижня кількість існуючих нафтових платформ у Сполучених Штатах зменшилася на п’ятий тиждень поспіль – до 461, що є найнижчим у листопаді 2021 року, заявив Бейкер Х’юз у щотижневому звіті в п’ятницю.
Раніше стало відомо, що доходи від нафти Росії впали до дворічного мінімуму. Зараз різноманітність сорту Urals торгується на ринку близько 52 доларів за барель.
Новини від Кореспондент.net У Telegram та WhatsApp. Підпишіться на наші канали https://t.me/korrespententnet І WhatsApp