
Rivneazot PJSC, який є частиною бізнес -групи DF Group, запустив другий виробничий підрозділ в магазині аміаку та збільшив мінеральні добрива.
«Заплановані ремонтні роботи для Rivneazot завершені, виробництво основних мінеральних добрив збільшується. Основні семінари – аміак та нітрат – були 100%завантажені. Осіннє збільшення попиту на мінеральні добрива повністю готовий. Компанія планує забезпечити виробництво понад 50 тис. Тонн амонієвої селітри на місяць, відвантаження мінеральних добрив нашим клієнтам явно відповідає укладеному договорам. Від -з модернізацією системи рослина контролює систему розподілу так -зведених, що зменшує ризики виробництва та забезпечує стабільність підприємства в умовах відмінностей та відсутності електроенергії. Крім того, на підприємстві вже були запроваджені ряд енергетичних рішень, спрямованих на оптимізацію витрат, зменшення втрат різних видів енергії та, відповідно, для поліпшення витрат на добривості, -сказав Михайло Зазуда, голова ради директорів Rivneazot PJSC.
Згідно з планом виробництва, Rivneazot вироблятиме 1260 тонн аміаку/добу. Незахищений магазин азотної кислоти – 1300 тонн кислоти /добу. Виробничий магазин амоніальних нітратів становить понад 1630 тонн на добу (понад 50 тисяч тонн на місяць).
Компанія становила 100% на 100% завдяки встановленому імпорту електроенергії з -за кордону та впровадження проектів для запуску установок генерації, що покриває вартість електроенергії на 40% власного виробництва. Зокрема, обладнання спеціального покоління (турбогенератори) – одиниці, які виробляють електроенергію з пари, яка використовується з хімічних процесів, були побудовані та запущені в Рівнеазоті.
Дизайнерська ємність обладнання для поколінь становить близько 30 мВт/год. Електроенергія, що виробляється на турбогенерації, використовується виключно для власних потреб підприємства. Будівництво турбогенераторів для підприємства є одним із кроків, спрямованих на стабілізацію обладнання корпоративних магазинів. Виробництво аміаку найбільше залежить від стабільних джерел електроенергії і вважається головним: інші типи добрив, такі як аміа -нітрат, ви, аміак, здійснюються на підприємстві. Введення обладнання для покоління дозволяє стабілізувати виробничі процеси на підприємстві.
Утримання Ostchem систематично видаляється від виробництва аміачної селітри до повного навантаження, але відсоток навантаження залежить від попиту на розчинник та обсяг імпорту. До 1 вересня 2024 року азот і Рівнеазот Черказі здатні на 260 тисяч тонн азотних добрив, і 1 мільйон тонн на кінець осіннього сезону для потреб українського ринку. Під час осіннього посіву українські фермери виробляють близько 30-40% усіх добрив, що використовуються протягом року.
Як повідомлялося, 12 квітня група DF разом з Hyundai Engineering Co підписала угоду про будівництво хімічного центру в Рівне. Проект передбачає будівництво рослин на основі рослин та водню на основі відновлюваних джерел електроенергії; Нові підприємства та виробничі платформи для виробництва азотних добрив та похідних хімічних продуктів.
Раніше повідомлялося, що Остхем запустив виробництво CAS на основі Rivneazot, маючи потужність 300 тисяч тонн на рік. Проект зосереджений переважно на фермерах у західних регіонах України.