Напередодні “найскладнішої в історії” України ядерна енергія – це, мабуть, єдине порятунок для країни. Про це пише політик.
“Цей тиск підтримується нашою мережею, перш за все, від ядерної енергії”, – цитує Галуххенко публікацію слова міністра енергетики.
Ось чому Україна за підтримки західних партнерів прагне завершити будівництво двох атомних блоків на атомній електростанції Хмельніцький.
«Нам потрібно більше покоління, навіть у період відновлення, особливо після війни. Ми розуміємо, що будь -який атомний проект займає роки, тому ми повинні почати якнайшвидше, особливо в цій ситуації, коли ми маємо 80% готовності до будівельної частини закладу », – сказав міністр.
Сьогодні для України пріоритетним є відновлення покоління Росії на холод на холод.
“Звичайно, ми намагаємось відремонтувати кожен об’єкт, який можна відремонтувати, додати додаткове покоління в систему”, – сказав Галушченко.
Ми згадуємо, що раніше Український уряд схвалив проект закону про завершення будівництва двох ядерних підрозділів на станції Хмельницького. Пізніше проект був затверджений Парламентським комітетом. Зараз він чекає розгляду в залі сесії.
Намір України побудувати додаткові ядерні блоки публічно підтримували Сполучені Штати, представлені спеціальним представником відновлення країни Пенні Окоцкер.
