З початку року держава платила роботодавцям 174 мільйони доларів у рамках програми компенсацій на роботу 9,3 тис. Внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомлений Заступник міністра економіки України Татяна Чжесна.
«7000 роботодавців отримали компенсацію за зайнятість для понад 9000 українців, які переїхали з небезпечних регіонів країни з початку цього року. Всього 174 мільйони доларів США було передано підприємцям », – сказала Татяна Чжесна.
Сума компенсації, виплаченої роботодавцю за роботу особи, яка отримала статус ВПО після 24 лютого 2022 року, наразі становить 8 тисяч доларів.
Для отримання коштів роботодавець повинен укласти трудовий договір (зокрема, неповний робочий день), угоду про концерт із внутрішньо переміщеною особою та подати заявку на компенсацію через портал дій або у паперовій формі в Центрі зайнятості разом із пакетом необхідних документів.
