Український нападник подякував шанувальникам за неймовірну підтримку.
Нападник Olympiacos Роман Яремчук прокоментував матч повернення 1/8 фіналу Ліги Європи з Буда/Глімт.
Український нападник у цій боротьбі розробив дубль і допоміг своїй команді виграти сильну перемогу з рахунком 2: 1.
Після гри українець звернувся до шанувальників Олімпіакоса, подякувавши їм за підтримку.
“Я грав у багатьох командах у своїй кар’єрі і бачив багато, але ці вболівальники унікальні. Підтримувати до фінального свистка, до останніх секунд, навіть коли результат далеко не бажаного. Це справжня сила, яка робить цю команду особливим. Дякую, я відчуваю твою любов”, – написав Яремчук у власній власній Instagram.
Зауважте, що Олімпікос виграв 2: 1 над Будою/Глімтом, але вилетів з Ліги Європи, програвши в сумі двох матчів через нищівну поразку 0: 3 у першому поєдинку.
