З 24 серпня українські виробники можуть подати заявку на національну грошову програму через портал.
Про це повідомлений Перша економіка MineMier-Minister-Minister в Україні Сварриденко.
Відповідно до умов, для будь -яких споживчих товарів українського виробництва будуть надані програми, за винятком акцизних товарів. Зокрема, українські -виготовлені наркотики. Участь виробників у програмі є добровільною, тому готівкові відбивання не будуть надані для всіх товарів, а для тих, хто буде представлений виробником для участі в програмі.
«Бета -тест розпочнеться, коли споживачі зможуть купувати товари, і вони будуть стягуватися. Для цього ми закликаємо виробників додати свою продукцію. Таким чином, з початку вересня їхня продукція зможе отримати 10% від компенсації витрат », – сказала Юлія Сварриденко.
