Угорська компанія Mol прагне отримати доступ до нафтопроводу Odessa-Broda, який проходить від українського порту до кордону з Польщею.
Угорщина прагне отримати доступ до трубопроводу з порту Одеси для диверсифікації запасів нафти. Їй потрібно це “зменшити залежність від російської нафти”. Про це в коментарі Bloomberg оголошений Старший віце -президент угорської компанії Mol Sabolch Pal Sabo.
Мол прагне отримати доступ до нафтопроводу Odessa-Broda, який проходить від українського порту на Чорному морі до кордону з Польщею, що дасть їй можливість встановити поставки нафти з декількох світових компаній.
Поставки можуть бути здійснені до Угорщини через південну ділянку дружби трубопроводу, яка зараз перевозить російську нафту в країну і пов’язаний з трубопроводом Одеси поблизу україно-польського кордону.
“Трубопровід від Одеси означає доступ до всіх типів альтернативної нафти завдяки морському з’єднанню. Цей трубопровід служить для забезпечення безпеки поставок у регіоні, ЄС та Україні”, – говорить Сабо.
Угорська компанія прагне до ЄС взяти участь у “відродженні” трубопроводу Одеси, який “стане альтернативою російській нафті для Сербії.
“Якщо ЄС наполягає на тому, що регіон відмовляється від надійного маршруту постачання, то він повинен відігравати роль у створенні реальної альтернативи”, – запевняє офіційне.
Нагадаємо, 9 травня СБУ оголосило про розкриття агентської мережі військової розвідки Угорщини в Транскарпатії. Два шпигуни були затримані. Їх куратор був особовим службовцем військової розвідки Угорщини, особистість якого вже створена.
Окружний суд Шевченковського Київського суду направив двох громадян до Центру ув’язнення до дотери, яких підозрюють у роботі у угорській розвідці.
Угорщина тривалий час шпигувала за Україною – журналіст
Новини від Кореспондент.net У Telegram та WhatsApp. Підпишіться на наші канали https://t.me/korrespententnet І WhatsApp
