Якщо тарифи на розподіл електроенергії для класу 1-го та 2-го класу в Україні будуть зменшені до одного рівня, український бізнес отримає збитки в 5-6 мільярдів UAH. Це був оголошений економістом Олексій Куш, коментуючи відповідну інформацію про Nercep та Expro.
“Це дуже дивна ініціатива, оскільки об’єднання цих тарифів суперечить європейському досвіду та світової практики, а також здоровим глуздом”, – сказав він.
За його словами, внаслідок відображення тарифів на один рівень, це призведе до несправедливого перерозподілу мереж між різними групами споживачів: «Для енергетичних інтенсивних підприємств тарифів на розподіл збільшаться з 24 KOPEC до UAH 1,21 за кВт / год (без чашок), а для малих споживачів) – крім того, що він був зроблений у поле. було створено для розробки.
Олексій Куш також зазначив, що поєднання тарифів негативно вплине на існуючі інвестиції: “Багато в Україні вже вклали гроші на будівництво фабрик та підстанцій 35 кілограмів, то точно заради приєднання до 1 -го класу розподілу, і завдяки цьому рішенням вони отримають” нерозумні. Що
Нагадаємо, що Nercep оголосив про існування ініціативи щодо встановлення тарифів на розподіл електроенергії для класу 1 -го та 2 -го класу на один рівень, що знаходиться на етапі обговорення. Також було обіцяно оцінити економічні наслідки такого рішення та залучити великі недоліки до дискусії.
