Перший головний трансформатор поперечного регулювання для однієї з 750 кВ підстанцій отримала Укренерго в рамках проекту Refurner від Світового банку. Прес -служба UKRENERGO повідомляє про це.
Згідно з повідомленням, це допоможе підвищити надійність передачі електроенергії з електростанцій в мережі енергетичних компаній.
Зазначається, що новий трансформатор збільшить передачу електроенергії під час сезонного споживання. Встановлення нового потужного трансформатора – зменшує експлуатаційні витрати, а також забезпечує надійне живлення для близько 300 000 споживачів.
У найближчі місяці, після виробництва, очікується, що близько 20 впливових трансформаторів, придбаних у Світовому банку.
«Це обладнання постачається грантом у розмірі 247 мільйонів доларів від цільового фонду, відновлення, реформи та реформи України (URTF). Він фінансується 17 донорами, включаючи Канаду, Швецію та Швейцарію », – сказав Укрнерго.
