Ukrenergo подав позов проти Національної комісії з питань державного регулювання в галузі енергетики та комунальних послуг (NERCEP) щодо скасування резолюцій, що схвалило витрати на послугу для збільшення частки відновлюваної електроенергії. Це обговорюється у рішенні адміністративного суду округу Києв.
Згідно з рішенням, ми говоримо про компенсацію за резолюції Nercep Ukrenergo щодо послуг для збільшення частки електроенергії з альтернативних джерел. Компанія планує скасувати резолюції березня 2022 року. Перша зустріч за цим запитом була запланована на 11 вересня.
Як повідомлялося, борг SE “гарантованого покупця” інвесторам у галузі відновлюваних джерел енергії вже досяг близько 16 мільярдів пунктів. Він виникла з неенергетики від енергетики.
Ще 28,9 мільярдів позицій у RES у RES мають Укренерго з дефіциту передачі електроенергії – це не дозволяє компанії платити за повне збільшення частки електроенергії від Rs.
