
Україна знаходиться на останньому етапі створення ще трьох нових спільних підприємств з європейськими виробниками зброї; Вже створено п’ять спільних підприємств.
Перший віце-міністр-міністр української економіки Юлія Свіріденко заявила про це в інтерв’ю Reuters, повідомляє Ukrinform.
Sviridenko заявив, що вже створено п’ять спільних підприємств із західною зброєю, в тому числі з німецькими та литовськими компаніями.
Кілька зброї відкрили свої офіси в Україні. Таким чином, за словами міністра, німецький виробник зброї Flensburger Fahrzeugbau Gesellschaft будує сервісний центр в Україні разом з приватним українським виробником зброї.
За словами віцермеєрки, розвиток внутрішньої оборонної виробництва став стимулом для економіки в цілому, що, незважаючи на два роки економічного зростання, все ще менше, ніж до війни.
Вона додала, що в першій половині 2024 року сектор виробництва зброї становив 1,8% ВВП країни порівняно з лише 0,3% у 2021 році.
Публікація згадує, що деталі оборонної промисловості офіційно не розкриваються, але в жовтні президент Володимір Зеленський заявив, що Україна може виробляти 4 мільйони безпілотників на рік та вирощує військове виробництво, включаючи ракети, «ракету безпілотників» та транспортні засоби.
За даними Ukrinform, німецький гігант зброї Rheinmetall вже запустив свій перший захисний завод в Україні, що спеціалізується на військовій транспортній транспортній транспортну транспорту і планує розпочати виробництво бойових транспортних засобів з піхотою риси до кінця року.
Британські BAE Systems, Babcock Defense and Aerospace Company, Francogrman Kdns та Mydafens, що спеціалізуються на бойових технологіях з безпілотниками, об’єднаними з українськими виробниками та місцевими офісами.