Уряд Сполучених Штатів розглядає стратегічне будівництво нових атомних електростанцій в Україні для забезпечення енергетичної безпеки, згідно з статтею RBC-UKRAINE.
«По -перше, сьогодні атомна енергія становить 50% від енергопостачання України. Тому неможливо ігнорувати існування ядерної енергії в цій країні. Але зусилля, які доводять Сполучені Штати, але також наші союзники – це всебічна стратегія, призначена для вирішення проблеми відсутності енергії, що виникає з (російської, ред.), – сказала представниця американської пенні Пенні Пенні Пенні Пенні Пенні Пенні Пенні Пенні Пенні Пенні Пенні Пенні
Очевидно, що ця позиція Сполучених Штатів багато в чому пов’язана з інтересами американської енергетичної компанії Westinghouse Electric Company. Ця компанія вже постачає паливо українським атомним електростанціям, і це було зацікавленим у виконанні блоків KHNPP. Але для того, щоб швидко вирішити проблему, ядерна енергія – це абсолютно раціональне рішення, а також інші зусилля, які доводять наші партнери », – сказав Прокер.
Завершення двох нових блоків гальмується в парламенті.
Тим не менш, українські споживачі з електроенергією багато піклуються про підводний човен політиків, пише публікація. Їм потрібен стабільний струм за адекватною ціною. А додаткові атомні 1100 МВт в енергетичній системі можуть бути вирішальними для стабільної енергії не тільки для війни, але і після її кінця.
“Головне – не витрачати дорогоцінний час, оскільки затримка та нерішучість можуть бути надзвичайно дорогими для України”, – пише газета.
