Американські лідери металургійної промисловості є оптимістичними для відновлення попиту на сталь у Сполучених Штатах у 2025 році. Про це обговорювалося на саміті СМУ сталі в Атланті, повідомляє Bloomberg.
Багато лідерів галузі покладають великі надії на наступний рік, вважаючи, що рушії покращення економіки США, великих інфраструктурних проектів та зниження процентних ставок, що стимулює споживчі витрати.
Незважаючи на потенціал збільшити витрати на великі енергетичні проекти від державних стимулів, більші витрати на запобігання запобігає виробництву та економічному зростанню. За даними Інституту Чугуна і став США (AISI), попит на сталь у Сполучених Штатах у першій половині 2024 року зменшився приблизно на 0,4% у щорічному розрахунку – до 50,9 мільйонів тонн.
Агентство повідомило, що на початку літа вони досягли 37%з початку цього року, а на початку літа вони досягли 37%з початку цього року, а на початку літа вони досягли найнижчого рівня з грудня 2022 року.
Сигнал Федеральної резервної системи щодо зменшення ставок у вересні збільшує перспективи обертання сталевих споживачів.
За словами Кевіна Дамсіса, президента AISI, вони очікують збільшення попиту на внутрішньому ринку від будівельної галузі, оскільки всі інвестиції були пов’язані з державною політикою в останні роки.
Це закон про інфраструктуру та інвестиційні робочі місця у 2021 році. За словами Джеффа Гілмора, виконавчого директора Worthington Steel, він забезпечує 550 мільярдів доларів для проектів, що використовують сталь, що дорівнює близько 50 мільйонів тонн металевих виробів.
Однак перед галуззю є деякі проблеми. Зокрема, в найближчі місяці Сполучені Штати планують ввести нову сталь, включаючи нову США Steel – Big River 2 в Арканзасі. Це загрожує провідним збільшенням попиту.
Американські промисловості також стикаються з торговими проблемами, включаючи падіння світових цін від надмірної китайської сталі та припливу дешевих іноземних металевих продуктів, незважаючи на захисні заходи. Іншим фактором ризику є президентські вибори США.
