В Україні, з 13:00 до 23:00, буде використано один етап відключення електроенергії.
За даними UKRINFORM, повідомляє, зокрема, Oblenergo, група DTEK в телеграмі.
«Києв, Києв, Одеса, Дніпропетровск, Донецькі регіони: Ми рухаємось до вимкнення стабілізації. У рамках команди UKRENERGO з 13:00 до 23:00 в цих сферах буде використаний один хід », – сказав DTK.
Крім того, Poltavaoblenergo, Mykolaivoblenergo, Vinnytsiaoblenergo, Sumyoblenergo, Chrasyobleneblengo, Chernihivoblenergo попередили про введення споживачів споживачів.
Як повідомлялося, Ukrenergo передбачив, що 12 вересня не буде погодинного освітлення.
