Новачок “Біло-блакитного” розповів про перехід до клубу Ківів.
Захисник Валерій Лухкевич прокоментував підписання договору з Dynamo до кінця поточного сезону.
За словами футболіста, він налаштовує себе на мету довести, що він може залишитися в команді Києва довший період.
“Варіант з цим переходом з’явився вчора, після слів агента, які динамо Ківів хотів мене, я нічого не слухав. Просто сказав так, і все було вирішено дуже швидко.
На щастя, я вже досвідчений футболіст, звичайно, знадобиться трохи часу, щоб повернути 100% стану. Але це не займе багато часу, тому що я вже добре знаю своє тіло, і я не можу чекати перших тренувань.
Звичайно, у Dynamo немає інших завдань – лише чемпіонат. Я не пам’ятаю, що колись це було інакше. З дитинства я знаю, що Dynamo – це завжди чемпіон.
У мене є завдання для цього періоду показати та довести керівництву та тренерському складі, що я готовий залишитися тут, змагатися та допомагати команді боротися за титул.
Динамо – дід українського футболу, тому він завжди ретельно стежив за ним і хворіє. Крім того, Dynamo виступав на європейських змаганнях, тому я завжди спостерігав за матчами.
Я знайомий з багатьма гравцями “білого та синього”. З деякими він грав разом, зокрема, з Пахаленком, Рубчінським, Дубінчаком. Бражко – це, як правило, мій колег -земляк. Загалом, я добре знаю всіх хлопців, тому вам не потрібно довго знайомитися », – цитує слова Лучкевич Офіційний веб -сайт Dynamo.
Раніше тренер “Динамо” назвав орієнтовні терміни відновлення захисника Олександра Тімчіка.
