Україна відбудеться як завжди у звичайному режимі електропостачання за відсутності нових важких атак Російської федерації на енергію. Цей прогноз був наданий міністру енергетики Герману Галухченка під час виступу у Верховній Раді.
“Якщо немає ударів, які критично впливають на живлення, ми пройдемо цю зиму в звичайному режимі. Якщо вони є, то сьогодні важко передбачити вплив на систему таких ударів », – сказав він.
За його словами, всі оцінки пам’яті уривку про те, що «20 годин або 18 годин буде непростим» дуже довільні і не мають нічого спільного з реальністю.
