Українці допустили багато помилок у стрільбі та втратили свій крок.
У суботу, 21 лютого, на чемпіонаті світу з біатлонів у Швейцарському Лензерхайді, відбулася жіноча естафетна гонка.
Переможцем стала французька команда, яка за вісім стрільби використовувала лише чотири додаткові картриджі.
Другу лінію взяли збірна Норвегії. Відставання за переможцем було одну хвилину та вісім секунд.
Три найкращі біатлети зі Швеції закрили трійку найкращих. Дівчата на вісім стрілянини одного разу пішли до кола пенальті, використовували вісім додаткових картриджів.
Україна в гонці була представлена такою композицією: Крістіна Дмименко, Джулія Джим, Олена Городна та Анастасія Меркушина. Біатлоністи на вісім стрільби використовували 14 додаткових картриджів, штрафів не було. Відставання за лідером майже чотири хвилини, а остаточна позиція – 11.
Кубок світу. Лензерхейд
Жіноча естафета
-
Франція (0+4) 1: 07: 23.9
-
Норвегія (1 +8) +1: 04.2
-
Швеція (1 +8) +1: 44.5
-
Австрія (1 +5) +1: 50.1
-
Німеччина (1 +10) +1: 58.4
-
Словаччина (0 +10) +2: 15.9
…
11. Україна (0 +14) +3: 52.3
