
Китай складає близько 10% комерційних замовлень Boeing і є ключовим ринком зростання.
Літак Boeing 737 Max приземлився в Китаї в понеділок, що може вказувати на відновлення постачальників літаків американським виробником для китайських клієнтів після тимчасового зменшення стресу торгівлі між Сполученими Штатами та Китаєм. Про це звіти Reuters у понеділок, 9 червня.
Літак, пофарбований у лівреї авіакомпанії авіакомпанії Xiamen, прибув до монтажного центру Боїнга в Чжуушані недалеко від китайського комерційного центру Шанхаю після від’їзду з Кетла в суботу і зупиняється на заправці на Гаваях та Гуамі під час перехрестя Тихого океану.
За словами Flightradar24, Боїнг вперше доставив літак до Чжуушана ще в березні, але в середині квітня він повернувся до Сполучених Штатів після того, як китайські авіакомпанії призупинили прийом нового літака через загострення тарифного конфлікту.
Боїнг припинив поставки до Китаю у квітні, коли обидві країни зміцнили митні обмеження. Наприкінці травня компанія заявила, що відновить поставки в червні після тимчасового пом’якшення тарифів на 90 днів.
В даний час Boeing, Xiamen Airlines та головний департамент цивільної авіації не коментують ситуацію.
Китай складає близько 10% комерційних замовлень Boeing і є ключовим ринком зростання.
У квітні Боїнг повернувся щонайменше три 737 максимум літака з Чауссе до США. Перший був саме правління, яка тепер прибула до КНР. Компанія також заявила, що через тарифи китайські авіакомпанії тимчасово відмовилися отримувати нові літаки, але Boeing не переорієнтував запасів, незважаючи на бажання зменшити резерви.
До кінця року Боїнг планував доставити 50 літаків до китайських авіакомпаній, 41 з яких – у виробництві або на стадії зборів.
Раніше стало відомо, що Китай наказав своїм авіакомпаніям призупинити прийом нових літаків Boeing та припинити придбання компонентів літаків у Сполучених Штатах на тлі загострення торговельної війни у Вашингтоні.
Нагадаємо, Китай припустив, що ЄС об’єднається проти Трампа. Загальні торгові зв’язки Китаю та ЄС складають більше третини загальної світової торгівлі.
Китай закликав Трампа скасувати обов’язки та “виправити помилки”
Новини від Кореспондент.net У Telegram та WhatsApp. Підпишіться на наші канали https://t.me/korrespententnet І WhatsApp