Гроші з резервного фонду Азербайджану підуть на підтримку української енергетичної системи, яка страждала від російських атак.
Азербайджан виділив 2 мільйони доларів на надання гуманітарної допомоги Україні після російських нападів на енергетичну інфраструктуру. Це свідчить указ Президент Азербайджана Ілхем Алієв, опублікований у понеділок, 11 серпня.
Вказується, що рішення було прийнято з урахуванням принципів гуманізму та на основі двосторонніх та багатосторонніх угод між Баку та Києвом.
Гроші з резервного фонду Азербайджану підуть на підтримку української енергетичної системи, яка страждала від російських атак. Відповідні фінансові ресурси будуть розподілені Міністерством енергетики України. Вони будуть спрямовані на придбання та відправку електрообладнання.
У Баку також було згадано, що в останні роки гуманітарні товари неодноразово надсилали український народ у зв’язку з російською агресією.
Як відомо, 10 серпня президент України Володимир Зеленський провів розмову з Алієвим. Вони засуджували навмисний удар Росії на нафтове депо Азербайджанської компанії SoCAR.
Також минулого тижня Росія напала на об’єкт інфраструктури передачі газу біля кордону України з Румунією – в районі Одеси регіону Одеси. Газ із США та Азербайджану поїхав до України через цю станцію. Також через Азербайджанську АЗС він впав у Європу.
Вчора ЗМІ повідомили, що Азербайджан погрожував Російській Федерації забороною на постачання зброї в Україну, якщо росіяни продовжать вражати предмети Азербайджанських компаній в Україні.
Новини від Кореспондент.net У Telegram та WhatsApp. Підпишіться на наші канали https://t.me/korrespententnet І WhatsApp
