Британський гірничий гігант англо -американський оголосив, що інвестує близько 5 мільярдів бразильських реалій (886,95 млн. Дол. США) на будівництво заводу фільтрації відходів на своєму проекті Minas Rio Roy Project у Бразилії.
За даними порталу Stelorbis, новий завод на Cebiçhol do Mato Dentro запобіжить розряду до 85% відходів у хвості, сприяючи захисту навколишнього середовища та забезпечуючи безперервність виробництва заліза.
Також було заявлено, що крім англо-американської установки фільтра, він також працює над технологією, спрямованою на повну фільтрацію відходів MINA-Red та повторне використання, щоб продовжувати обійматись без хвоста.
Очікується, що інвестиції будуть замовлені до кінця 2025 року.
