
Раніше Віннітсабхім належав російській компанії Невскаї косметики, яка піддається санкціям, підприємця Володимир Плесовський.
Кабінет міністрів схвалив стартову ціну UAH 301,4 млн та умови продажу Віннітсабім – підприємство, яке перейшло до власності держави рішенням Вакса після конфіскації з російською компанією. Про це звіти Особи Міністерства економіки в п’ятницю, 30 травня.
Пакет акцій у 100% уповноваженого капіталу компанії буде розміщений на електронному аукціоні в системі Процорро. Продажі. Актив включений у список об’єктів великої приватизації.
Віннітсабім Переданий до державної власності рішенням Верховного Суду протикорупції у справі про застосування санкцій російському власнику – AO Нева косметика.
Відповідно до законодавства, кошти від продажу частки на аукціоні будуть зараховані до державного бюджету та відправлені до фонду за усунення наслідків збройної агресії.
Відповідно до затверджених умов, новий власник повинен:
-
зберегти основну діяльність підприємства;
-
Протягом 6 місяців погашіть борги на заробітну плату та бюджет;
-
Оплати заборгованості заборгованості, за винятком боргів перед особами, що підпадають під санкції;
-
запобігти передачі активів компанії або самих акцій особам, пов’язаним з державою агресора;
-
гарантія дотримання трудових прав працівників, зокрема, заборони на звільнення протягом перших шести місяців;
-
дотримуватися вимог екологічного законодавства.
Раніше Віннітсабім Нева косметика підприємця Володимира Плесовського, що належить до санкцій російської компанії, належала до санкцій. Були вироблені дитячі косметики та побутову хімію, які відлякували няні, гелі та порошки Сарма, домашня хімія містер Чистор, Зубна паста Нові перли.
У липні 2022 року активи Віннітсабім Вони заарештували та перевели до армійського департаменту, а в липні 2024 р. Верховний анти -корупційний суд задовольнив позов Міністерства юстиції проти російської компанії Невскаї косметики та застосував її до неї у вигляді конфіскації активів в Україні.
Арма обрала менеджера за арештовані активи Віннітсабім ТОВ «Країткс-Сервіс», який належить співвласникам ланцюга EVA та Varus магазинів Руслана Шостаку та Валері-проводка. У липні 2023 року Kravek-Service відновив виробництво на Віннітсабім Лінії очисних виробів під брендами Vuhastik, Sarma, Lotos M, Max та іншими.
Ми нагадаємо, раніше Міністерство юстиції ініціювало конфіскацію активів Білорускала, члена державного добрива калію.
Дохід штату був стягнутий активами виступу Януковича
Новини від Кореспондент.net У Telegram та WhatsApp. Підпишіться на наші канали https://t.me/korrespententnet І WhatsApp