Австрійський виробник Voestalpine AG Steel оголосив про випуск своїх перших зелених корпоративних облігацій на суму 500 мільйонів євро за п’ять років. Компанія стала першою європейською компанією, яка поставила зелені облігації.
За словами Stelorbis, посилаючись на заяву компанії, всі кошти будуть спрямовані на фінансування своїх проектів з сталого розвитку, таких як Greentec Steel, бренд Voestalpine для викидів вуглецю в Stalevo.
“Вже в 2027 році ми частково перейдемо від традиційного доменного методу до електричних технологій з використанням екологічно чистої електроенергії, тим самим зменшуючи наші викиди приблизно на 30% до 2029 року”, – сказав Герберт Ейбенштайнер, генеральний директор Voestalpine AG.
