Кабінет міністрів надсилає ще 86 мільйонів євро для будівництва систем захисту навколо енергетичних споруд. Прем’єр -міністр Денис Шмігал заявив, що відповідне рішення було прийнято на державних зборах.
За його словами, Україна перерозподіляє кошти в рамках позики від Європейського інвестиційного банку на модернізацію підстанцій.
“Ми зможемо направити ще 86 мільйонів євро на будівництво систем захисту навколо енергетичних об’єктів, що зменшить ризики російських терористичних атак”, – наголосив Шмігал.
Він додав, що, незважаючи на подальші спроби противника пошкодити нашу енергію, сьогодні ситуація в енергетичній системі є стабільною та збалансованою.
«Енергія залишається областю нашої пріоритетної уваги. Уряд та енергія продовжуються в 24/7 реставрації, ремонту та розвитку децентралізованого покоління », – підкреслив глава уряду.
