
Минулого року обробка розчинів збільшила пропозицію гранульованого шлаку в країнах ЄС порівняно з +47,5%порівняно з 2022 року, до 324,5 тисяч тонн. Про це повідомлялося в прес -службі компанії.
Загалом експортовано 44% будівельних домішок, введених рециркуляційними рішеннями. У 2023 році найбільші обсяги були придбані клієнтами у Польщі та Словаччини. Окрім SLAC, восени 2023 року компанія вперше експортувала 1380 тонн сухого попелу для експорту серед українських виробників.
Також минулого року 407,2 тис. Тонн зернистого шлакота для українських клієнтів були оброблені для утилізації, що на 69% більше, ніж у попередньому році.
“Нам вдалося залучити нових клієнтів та розширити ринок, незважаючи на те, що європейський будівельний сектор проходить кризовий період”, – сказав Вадім Хошко, директор з вивезення будівництва утилізації. – У Європі йому не вистачає самостійно, подібно до наших положень. Країна. Що
У Україні попит на будівництво домішок забезпечується проектами з реконструкції та появою невеликих тендерів для відновлення дорожньої поверхні. У 2023 році продається 363,3 тис. Тонів запиленого шлаку, який використовується для будівництва та швидкого ремонту доріг. Компанія також доставила 282 тис. Тонн інших матеріалів для золота, які на 30% вище 2022 року.
Прес-служба також згадує, що в 2023 році рішення щодо утилізації утилізації успішно запустили фабрику для виробництва алюміносилікатної мікросфери в регіоні Берштін, Івано-Франчівський. Фабрика працює над обладнанням, евакуйованим у 2022 році з міста Друхівка (Донецьк -регіон), який опинився в безпосередній близькості від лінії фронту. Інвестиції в проект склали 313 тисячі доларів. Виробництво виробництва дозволило відправити 521 тонн мікросфери на 2023 рік.
Ми згадаємо, що в 2023 році Україна збільшила експорт зернистого шлаку в ЄС на 53% до 367 тис. Тонн – і стала четвертим за величиною постачальником цього будівельного матеріалу. Основними споживачами цього продукту є цементні рослини.