
Роботи Apollo зможуть вільно рухатися навколо виробничих майстерень та виконувати унікальні завдання, а працівники будуть контролювати виробничі процеси через чат.
Автовиробник Mercedes-Benz починає використовувати гуманоїдні роботи та штучний інтелект у процесі на Берлінській фабриці Marienfelde. Про це повідомлялося у відповідному прес -релізі на веб -сайті виробника.
На фабриці Marienfelde у 2022 році був відкритий Campus Digital Factory Benz Digital Factory Campus (MBDFC). Його основою була цифрова екосистема, яка поєднала всі програми програмного забезпечення та виробничі дані в глобальній мережі Mercedes-Benz. Саме там інновації тестуються перед масштабом для інших підприємств.
Тепер Mercedes-Benz оновлює цю систему, вперше інтегруючись у виробничий процес гуманоїдних роботів Apollo від американської компанії Apptronik. На відміну від стаціонарних промислових роботів, які виконують однакові завдання в одному місці, Аполлон може вільно рухатися навколо виробничих майстерень та виконувати завдання різних типів, що прискорює виробничі процеси.
Роботи вже проходять тести з логістики, транспортування компонентів та перевірка якості деталей. Використання технологій розширеної реальності та віддаленого управління дозволяє тренувати роботів для взаємодії в реальних умовах виробництва. Надалі Аполлон зможе працювати автономно, що стане проривом у впровадженні гнучких робототехнічних систем.
Ми нагадаємо, раніше повідомлялося, що Mercedes-Benz представив третє покоління CLA.
Mercedes Bolid став одним із найдорожчих у світі
Новини від Кореспондент.net У Telegram та WhatsApp. Підпишіться на наші канали https://t.me/korrespententnet І WhatsApp