
Індія та Європейський Союз завершили розвиток широкої дорожньої карти для зеленого водневого сектору, що включає розвиток інфраструктури, технологічне співробітництво та зміцнення ланцюгів поставок. Зовнішні справи (Міністерство закордонних справ) Індії, повідомляє Stelorbis.
«Обидві сторони обговорювали шляхи зміцнення співпраці в цьому секторі на 10-му засіданні енергетичної панелі EC-EES, яка відбулася в Брюсселі. На засіданні для третього етапу партнерства між Індією та ЄС у галузі чистої енергії та клімату на 2025-28 роки, який буде зосереджений на поглибленні співпраці в п’яти пріоритетних областях “. сказано в заяві.
Зазначається, що сторони визначили широкий порядок денний співпраці в галузі зеленого водню, що включає оцінку доцільності розвитку інфраструктури, яка регулює та технологічне співробітництво, а також зміцнення ланцюгів поставок.
Індія та ЄС також взяли на себе довгострокові дослідницькі зобов’язання щодо спільної підтримки чистої енергетичної проекти в рамках робочої групи Ради з питань торгівлі та технологій між Індією та ЄС щодо чистих та зелених технологій, створених у січні 2023 року.
Повідомляється, що кліматичний саміт домовився про 300 мільярдів доларів для країн, що розвиваються.