Міністр енергетики, німецький Галухченко, під час зустрічі з керівниками іноземних дипломатичних установ України, закликав їх сприяти інвестиціям в українську енергію. Міністерство енергетики повідомляє про це.
“Галуххенко закликав керівників дипломатичних місій активно внести свій внесок у зовнішні інвестиції у відновлення та розвиток енергетичної інфраструктури, а також у моніторингу дотримання санкцій, накладених проти країни агресора”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що міністр окреслив поточну ситуацію в енергетичній системі та те, як уряд та міністерство використовуються для стабілізації ситуації. Він підкреслив, що основними пріоритетами в роботі Міністерства енергетики в даний час є відновлення Росії, спрямованої на Росію в енергетичній інфраструктурі та їх захист від неодноразових нападів.
Як повідомлялося, 1,37 тисяч гуманітарної допомоги українській енергії було передано з початку повної масштабної війни 36 -ї країн.
